Замовлення книг із сайту

Дорогі гості сайту. Ви можете замовити за ціною видавництва будь-які книги, відправивши листа з вашими побажаннями та координатами на E-MAIL: mido.mukachevo@rambler.ru

За кордоном

У Москві, при «Видавничому домі Сенсей», створено представництво з поширення книг Мирослава Дочинця в Росії.

Телефон: +79651416466, Роман, Катерина. На сьогодні російською перекладено шість його книг.

Аудіокниги

У київській видавничій фірмі «Наш формат» вийшли в світ аудіокниги Мирослава Дочинця «Многії літа. Благії літа» (4 год. 07 хв.) та «Вічник» (12 год. 46 хв.) Тексти начитані відомими українськими артистами. Для звукових заставок використано українську музику. Аудіокниги можна замовити через особистий сайт М. Дочинця.

Переклади

Щойно книгу «Многії літа» перекладено на італійську мову. Переклад здійснила літераторка з Мілану Наталі Валантир. Ведуться перемовини про видання книги в одному з італійських видавництв.

Науковець та громадський діяч української діаспори в Італії Ольга Вдовиченко працює над перекладом цієї книжки на мову есперанто.

Екранізація

Закарпаття відвідав відомий сценарист-режисер Заза Буадзе, який працює над кіносценарієм по роману «Вічник». Разом із автором книги Мирославом Дочинцем вони декілька днів вибирали натуру в Мукачівському, Хустському та Міжгірському районах для майбутніх зйомок фільму. Цим опікуватиметься створена під даний проект українсько-британсько-канадська кінокорпорація, яку очолив Василь Ілащук. Повнометражний фільм планується з трьох частин і передбачається для прокату в Європі.