Замовлення книг із сайту

Дорогі гості сайту. Ви можете замовити за ціною видавництва будь-які книги, відправивши листа з вашими побажаннями та координатами на E-MAIL: mido.mukachevo@rambler.ru

Версія роману «Криничар» для школярів та юнацтва

Книги Мирослава Дочинця

В основі історичного роману для дітей – незбагненна історія про безрідного хлопчика-байстрюка, який у ранньому віці прилучається до копання криниць. І зрештою докопується до таких глибин! Як земних-матеріальних, так і духовних, моральних.  

Дивовижна одіссея знегод і поневірянь веде його з каземату замку Паланок до монастирської келії, відтак – до Війська Запорозького, в Туреччину, Єгипет, і знову повертає на рідні терени. Він стає чільною у краї фігурою, з якою рахуються в європейських столицях. Юнак здобуває унікальний хист, навчається мудрості в наставників, завдяки наполегливості й кмітливості заробляє великі статки. Та найбільші його скарби – свобода духу, висока освіченість, шляхетність, служіння громаді. 

 «Читаєш книжку – і наче заживаєш вітаміни для розуму і душі, – зауважує відомий письменник-дисидент Ігор Калинець. – Книга – по людську Гідність, про Віру, Надію і Любов, про необхідність «прямостояння і прямоходіння», як для тіла, так і для душі. Це не тільки своєрідний посібник життєвого успіху для юних читачів, але й проникливий інструмент народження самосвідомості, національної гідності».

Захоплююча розповідь сповнена ароматом Часу, Романтики і Любові.

Книга потрапила до рейтингового списку книг ВВС-2013 р.

Обкладинка м’яка, 368 стор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити