Замовлення книг із сайту

Дорогі гості сайту. Ви можете замовити за ціною видавництва будь-які книги, відправивши листа з вашими побажаннями та координатами на E-MAIL: mido.mukachevo@rambler.ru

Діяріюш найбагатшого чоловіка Мукачівської домінії. Роман.

Книги Мирослава Дочинця

Читаєш цю книжку – і наче заживаєш вітаміни для розуму і душі, зауважив відомий письменник-дисидент Ігор Калинець. Вона – по людську Гідність, про Віру, Надію і Любов, про необхідність «прямостояння і прямоходіння», як для тіла, так і для душі.

Це не тільки своєрідний посібник життєвого успіху, але й проникливий інструмент народження самосвідомості. В основі роману – хвилююча сповідь бентежної, шляхетної, муштрованої життям душі, сповнена аромату Часу, Духу і Любові, дивовижна одіссею знегод і поневірянь простого закарпатського хлопця, поки він став першим у краї багачем, з яким рахувалися в Будапешті і Відні.

Криничар узяв від землі силу, а від Неба духовність і навчає цьому людей, рішуче міняє їх, а з ними й довколишній світ. Своїм життям  він відкриває читачеві дві найголовніші принади – свободу від страху і свободу від злиднів. До того ж, ділиться секретами «робити» гроші і мудро розпоряджатися ними. Просто і навдивовижу переконливо. І без містики. Авторитетні критики вже встигли назвати роман «духовним братом «Вічника».

«Я вже не надіявся знайти в сучасній українській літературі таку річ, де розум і серце були б так міцно злютовані, – відмітив літературознавець Петро Сорока. – Власне, ця книжка – похвала Мудрості, гімн Життю. А ще твір наскрізь притчовий. Усе в ньому дихає народними повір’ями і звичаями, легендами і переказами. Вони – його повітря і водночас легені». 

Книга  здобула низку авторитетних літературних відзнак, а в 2014 році відзначена Національною премією ім. Т. Шевченка. Є переклад також на російську. 

Обкладинка м’яка, 332 стор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити