Замовлення книг із сайту

Дорогі гості сайту. Ви можете замовити за ціною видавництва будь-які книги, відправивши листа з вашими побажаннями та координатами на E-MAIL: mido.mukachevo@rambler.ru

Штудії під небесним шатром.

Книги Мирослава Дочинця

Ця книга – повна захоплення і любові розповідь молодого журналіста про мандри в горах із мудрецем Андрієм Вороном, якого вже встигли назвати українським Сократом. Він жив, як дихав, власним життям явив спроможність бути вільним у світі, який ловить і поневолює людину. Для сучасної, заблуканої серед штучних міражів людини світло його досвіду постає духовною опорою. Між рядками щирого письма живе горний дух, нурт живої природи, правда первісної оселі. Описані «дні світящі», сповнені захопливих пригод, одкровень, нових знань, нового відкриття світу і себе в ньому.

«Не думаймо про тягар життя, думаймо як плисти. Риба не думає про надійність плавників і міхура. Риба пливе. Бо їй належить плисти. А нам – провадити життя в трудах і радощах… Хто збагнув вагу життя, ціну радости, той смакує кожду мить, кожду дрібничку. Коли зіллєшся з сим світом, то зрозумієш, що ти завжди був і будеш на віки-вічні. Як і сей світ. Ти навчишся не спішити, радіти кождій хвилі проживання, як проникливій молитві, як любощам, як ковткові доброго вина, як солодким снам… І сі хвилі будуть дедалі подовжуватися, гуснути, вливатися повнотою радости в серце. І ти врозумієш, що вони непроминущі. Вони в тобі, а ти в них. У сьому наша вічність, невмирущість нашої душі…

Довіряй тому, що стається з тобою, а не тому, що станеться. Думай про те, що хочеш мати, а не про те, чого не хочеш. Се зберігає і множить сили. Наша доля в Бога на колінах. Немає в Нього нічого ліпшого за наше мізерне життя».

Це третя книга з циклу про Андрія Ворона. 

Обкладинка м’яка, 232 стор.

Коментарі   

+1 #1 Тетяна 18.05.2015, 11:53
Ця книга, ніби зустріч зі страрим добрим другом, в душу якого хочеться вдивлятися і насолоджуватись від побаченого. Розповідь автора така легка і невимушена і заховлює твою уяву так, що ти знаходишся поряд з героями книги, навіть не читаючи книгу в той момент. Дуже вдячна за знайомство з дивовижним світом простоти і мудрості, за якесь дивовижне відчуття близькості присутності. Чекаю з нетерпінням зустрічі з новими творіннями Вашої душі.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити