Замовлення книг із сайту

Дорогі гості сайту. Ви можете замовити за ціною видавництва будь-які книги, відправивши листа з вашими побажаннями та координатами на E-MAIL: mido.mukachevo@rambler.ru

Сповідь на перевалі духу.

Книги Мирослава Дочинця

Це не роман і це більше, ніж література. Це – сповідь великої душі, документ мудрого серця. Це не просто опис виняткової долі незвичної людини. Це – подарунок долі для того, хто запитує себе: «Хто я, звідки я, для чого я? І куди йду? Це письмо допоможе віднайти себе й укріпити у великому Переході з нічого у щось.

 

Читай і перечитуй, бо істина, як відомо, – не в рядках, а між ними. Читай і не запитуй – бо все, що належиться на щодень, тут є. Читай і не суди – бо сповіді душі не судять.

Письменник, доктор філософії, голова Пен-клубу Євген Сверстюк назвав «Вічника» книгою століття. «Такої книги давно бракує в українському культурному просторі. Книги про українську людину, яка залишається собою на бездоріжжях XX віку. Мудру людину, мордовану колесом прогресу, сліпого у своїй рішучості й нещадності. Цінності її духовні, традиційні, віра – органічна. Вона піднесла її на висоту і утримує на висоті все життя. Вічник знайшов те, чого шукає людина скаламученого нашого часу. В які б тунелі його закинуло – попереду є світло. Бо воно в серці.

Одне можна сказати певно: ця наука життя не застаріє, і цей твір буде представляти вічний дух України». 

Книга двічі номінувалася на здобуття Шевченківської премії і здобувала найвищі рейтингові оцінки. Перекладена також на російську мову. 

Обкладинки м’яка і тверда, 280 стор.

Коментарі   

0 #1 наталя 19.08.2015, 21:01
Добрий день, я хочу придбати дві книги українською мовою - ВІЧНИК та СИНІЙ ЗОШИТ. Дякую.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити