Замовлення книг із сайту

Дорогі гості сайту. Ви можете замовити за ціною видавництва будь-які книги, відправивши листа з вашими побажаннями та координатами на E-MAIL: mido.mukachevo@rambler.ru

Заповіти 104-річного карпатського мудреця – як жити довго в здоров’ї, щасті і радості.

Книги Мирослава Дочинця

Доктор медичних наук, академік В. Білоног так оцінює цю книгу: «Маємо унікальний, осмислений і пронизаний істинною духовністю устрій життя однієї людини. Людини звичайної водночас незвичайної. Це не просто безцінні крихти набутих знань і вмінь мудрого карпатського старця, це – Система.

Вибудувана на тонкій інтуїції і вивірена 100-літній досвідом. Вона з користю прислужиться кожному, в тому числі великою мірою і нам, медикам. Це свіжий струмінь у сучасні дієтологію, валеологію, геронтологію, соціальну психологію і людинознавство. Уважно і вдумливо це слід читати і перечитувати, неначе дрібними ковтками п’єш живу воду».

Попри цей відгук, їх сотні, тисячі від інших читачів, для який книжка стала «настільною», золоті крихти порад поміняли їх спосіб життя, а головне – його якість. Бо сам дід Ворон зауважував: якщо многії літа не є благими, вони не мають ціни. І навчав він не старість продовжувати, а молодість.

Книжка  здобула найбільші наклади з-поміж усіх художніх видань за час незалежної України. Роками знаходиться в топах продаж провідних книгарень. Перекладена на російську мову.

Обкладинки м’яка і тверда, 148 стор.

Коментарі   

0 #3 Виктор 29.07.2017, 16:51
Многие лета. Благие лета.
Цитата
-1 #2 галина 18.08.2015, 21:19
добрий день. Скажіть будь ласка , як можна отримати книжку?
Цитата
+6 #1 Лена 17.02.2015, 11:55
Добрый день, подскажиет пожалуйста цену на книгу
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити