Замовлення книг із сайту

Дорогі гості сайту. Ви можете замовити за ціною видавництва будь-які книги, відправивши листа з вашими побажаннями та координатами на E-MAIL: mido.mukachevo@rambler.ru

Триб

Про нього казали: «той, що перебув Чорну Хащу», «незнищенний старик», «карпатський Сократ», Вічник, Світован. Бо за сто років перейшов світ уздовж і впоперек, торуючи дорогу до самого себе. Він же називав себе «служебником братства трав’яного, ягідного, деревного, вільного і миротворного». І стягував мудрість світу, переплавляючи в радість трибу. А це є більше, ніж життя. Лад життя. Корінь народження, устрій людського тривку і смиренність відходу. Триб – це повнота кругу нашого земного переходу.

 

І ось усе, що надбано від нього і про нього, вийшло одною книгою. До п’ятикнижжя про карпатського мудреця Андрія Ворона увійшли «Многії літа. Благії літа», «Вічник», «Світован», «Синій зошит» і «Розрада-гора».

Книга у 812 стор. надрукована на папері з соломи фарбою з природних складників, з шовковою закладкою-ляссе, із золотим тисненням. Ошатний грубий том, що пахне папороттю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити