Замовлення книг із сайту

Дорогі гості сайту. Ви можете замовити за ціною видавництва будь-які книги, відправивши листа з вашими побажаннями та координатами на E-MAIL: mido.mukachevo@rambler.ru

Аркуші днів світящих

Книги Мирослава Дочинця

Це особлива книга. Її можна читати з будь-якого місця, гортаючи сторінки як уперед, так і назад. Повертаючись і перечитуючи. І щоразу знаходячи щось сокровенне й нове. Бо всі ми голодні любов’ю. Мовлено саме про таку книгу. Книгу, яка добрим словом бере за руку і веде за собою.

«Синій зошит» – це крихти спостережень, одкровень, зауваг і мудрих приписів, «кристали днів світящих» карпатського мудреця, чий багатющий досвід і ліг в основу книги. Те, що не ввійшло до «Многих літ», «Вічника» і «Світована».

Про що ж «Синій зошит»? Про те, що нас оберігає в цьому світі; що є Домом душі і від чого просвітні наші дні; про чудесне і нове; про фарби серця; про ціни і цінності; про вершини і рівнини; про вітаміни радості; про очі провидіння; про те, що написано на заплющених повіках; про закон ноги і сліду; про плин довголіття; про закон множення і примноження; про те, в чому слабість і в чому сила українства; про нитки, що ведуть у вічність; про те, що ми їмо і що їсть нас; про ліки під руками і… ногами; зрештою – про силу і красу нашого «густого родового слова», яким це написано. А ще – «Скриня маленьких секретів», які можуть прислужитися нам у щоденному тривку.

Ця книга є розрадою і покликом водночас. Покликом – ставати доконечно тою людиною, якою нам суджено бути. Наповнювати собою порожнечу в собі. І заповнювати порожнечу світу собою. А розрада – в найпростішому: відчувати, що ти живий! І яким би світ не був, не треба забувати, що він – Божий.

Коментарі   

+1 #5 Людмила Влох 09.11.2015, 10:18
Читаємо "Синій зошит" всією сім'єю. Немов трунок ллється живодайне слово. І як напуття береш в життя мудрості (по пам'яті): "Коли душа з Богом, руки стають крилами", "думав, що вчуся жити, а кожного дня вчуся вмирати". І хочеться подарувати книгу людям, що мають відкриту душу. Добро примножує добро.
Цитата
0 #4 Людмила Влох 09.11.2015, 10:13
Читаємо "Синій зошит" всією сім'єю. Немов трунок ллється живодатне слово. І береш як напуття мудрі слова (по пам'яті) : "Коли душа з Богом, руки стають крилами", "думав, що вчуся жити, а насправді кожного дня вчуся вмирати". І так хочеться поділитися тим скарбом з близькими, що мають відкриту душу, подарувати гнигу. Добро примножує добро.
Цитата
0 #3 Юрій 16.09.2015, 18:52
Доброго дня! Також хочу купити дві книги: «Синій зошит» і "ЛАД"
Цитата
0 #2 Сергій 27.07.2015, 09:30
Доброго дня. Хочу замовити дану книгу.
Цитата
0 #1 Игорь 17.02.2015, 11:33
Доброго дня! Очень хочу купить две книги: «Синій зошит» и "ЛАД", как это можно сделать по быстрей одуиз книг хочу купить для подарка. Заранее спасибо! Мира Вам!
050 163 53 98 Игорь
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити